به‌روزرسانی ۶.۶۶ بازی Doom بسته‌ الحاقی آن را برای همه افراد فعال خواهد کرد

[ad_1]

 

انتشار بازی Doom در سال گذشته با تحسینات قابل توجه منتقدان و طرفداران همراه بود که بخش اعظم این موفقیت مربوط به کمپین درخشان آن بود. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

محتوای چند نفره بازی Doom را می‌توان یکی از ضعیف‌ترین بخش‌های آن دانست اما به‌روزرسانی جدید آن منجر به بهبود این وضعیت خواهد شد.

نکته قابل توجه پیرامون این به‌روزرسانی آن است که بتسدا و آی‌دی سافتور سیزن پس ۴۰ دلاری بازی را کنار گذاشته و بسته الحاقی بخش چند نفره را برای تمامی بازیکنان رایگان و فعال کرده‌اند. این موضوع بدین معنی است که کلیه افرادی که این بازی را به هر نحوی در اختیار دارند قادر خواهند بود تا به ۹ نقشه، ۳ سلاح، ۳ شیطان و تجهیزات جدیدی بصورت رایگان دسترسی داشته باشند.

موضوع دیگری که پیرامون این به‌روزرسانی وجود د ارد مربوط به سیستم ماژول هک می‌شود که با سیستم جدید Runes جایگیزین شده است. پیش از این بوسیله سیستم هک قابلیت جمع کردن boosts مختلفی برای مدت زمان محدودی وجود داشت، اکنون سیستم Runes به سادگی همان امکان را برای شما ایجاد خواهد کرد و قابلیت استفاده از آن‌ها از طریق بخش تنظیمات وجود خواهد داشت.

قابلیت پیشرفت بخش چند نفره نیز مورد اصلاح قرار گرفته و امکان باز شدن چیزهای مختلفی بصورت تصادفی وجود خواهد داشت که بستگی به لول و الگوریتم خاصی دارد، این یعنی شما قابلیت دسترسی به سلاح، شیطان، تجهیزات و تنظیمات سفارشی سازی خاصی را در زمان رسیدن به لول مشخص و یا انجام وظیفه‌‌ای را خواهید داشت.

بازیکنان شاهد ریست شدن لول خود خواهند بود اما این موضوع به معنی از بین رفتن مواردی که موفق به باز شدن آن‌ها شده‌اند نخواهد بود. بازیکنان این اختیار را خواهند داشت که میان باقی ماندن دسترسی به موارد باز شده یا ریست شدن پیشرفت‌هایشان یکی را انتخاب کنند. کسانی که پیش از این به‌روزرسانی اقدام به اجرای بازی نموده‌اند یک نشان خاص دریافت خواهند کرد؛ همچنین کسانی که به لول کپ رسیده باشند نشان خاص «Slayer» را دریافت خواهند کرد.

در نهایت این به‌روزرسانی برروی HUD بازی تاثیر گذاشته و منجر به بهبود نحوه ارائه پاداش‌ها و امتیازبندی می‌شود. مارتی استراتون به عنوان کارگردان بازی اعلام کرد:

کارت‌های مرگ بطور کامل تحت اصلاح قرار گرفته‌اند تا حساب دقیق و مشخص مرگ را برای بازیکنان مشخص کنند که تنها مربوط به افرادی که آن‌ها را کشته‌اند نمی‌شود و شامل نوع سلاح و نحوه آسیبی که به آن‌ها وارد شده است نیز می‌شوند.

در کنار ارائه به‌روزرسان ۶.۶۶ رایگان این بازی، افرادی که هنوز اقدام به خرید این بازی ننموده‌اند به‌زودی با رویداد رایگانی برای هر پلتفرم روبرو خواهند بود که قابلیت خرید بازی به قیمت ۱۵ دلار برای آن‌ها امکان‌پذیر خواهد بود. رویداد پایان هفته رایگان شامل دو لول مربوط به کمپین در کنار دسترسی کامل به حالت‌های چند نفره و SnapMap می‌شود.

جهت مشاهده جزئیات کامل به‌روزرسانی ۶.۶۶ به لینک منبع مراجعه کنید.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *